Tussenwoning Mr. Franckenstraat 15 Nijmegen

Mr. Franckenstraat 15, 6522 AB Nijmegen

225 m² Bouwjaar 1900 10 kamers 4 slaapkamers Label D

Mr. Franckenstraat 15 is een tussenwoning in Nijmegen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 254 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €599.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
926 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Daktype
Zadeldak bedekt met overig
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Mr. Franckenstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mr. Franckenstraat 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
185.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.91 kg/m²

Tuin
Ja (117.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

4245 Inwoners
2545 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1943 Woningvoorraad
€599.000 Gem. woningwaarde Hunnerberg
65% Koopwoningen
3.940 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mr. Franckenstraat 15

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Mr. Franckenstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Mr. Franckenstraat 15?

De prijsindicatie voor Mr. Franckenstraat 15 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Hunnerberg is €599.000. Dat komt neer op circa €2.662 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mr. Franckenstraat 15 zich tot de wijk Hunnerberg?

Mr. Franckenstraat 15 is een tussenwoning van 225 m² in de wijk Hunnerberg. De buurt telt 1.943 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.940 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mr. Franckenstraat 15?

Mr. Franckenstraat 15 is een tussenwoning in Hunnerberg, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mr. Franckenstraat 15 vergeleken met de buurt?

Mr. Franckenstraat 15 heeft 225 m² woonoppervlakte en 926 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hunnerberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €599.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mr. Franckenstraat 15 en wat betekent dat?

Mr. Franckenstraat 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2036-01-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mr. Franckenstraat 15?

Mr. Franckenstraat 15 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 117 m².

Hoe is de woningmarkt in Hunnerberg?

De wijk Hunnerberg in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 4.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €599.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hunnerberg?

Vanuit Mr. Franckenstraat 15 in Hunnerberg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.