Streetview Freule Helenastraat 12 Nijkerkerveen

Freule Helenastraat 12, 3864 GK Nijkerkerveen

156 m² Bouwjaar 2004 5 kamers Label B

Freule Helenastraat 12 is een woonhuis in Nijkerkerveen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 261 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
261 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Freule Helenastraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Freule Helenastraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerkerveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Nijkerkerveen

1475 Inwoners
565 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Nijkerkerveen-Zuid
79% Koopwoningen
775 Inwoners per km²

Locatie van Freule Helenastraat 12

Vergelijkbare woningen in Nijkerkerveen

Veelgestelde vragen over Freule Helenastraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Freule Helenastraat 12?

De prijsindicatie voor Freule Helenastraat 12 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijkerkerveen-Zuid is €552.000. Dat komt neer op circa €3.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Freule Helenastraat 12 zich tot de wijk Nijkerkerveen-Zuid?

Freule Helenastraat 12 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Nijkerkerveen-Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Freule Helenastraat 12?

Freule Helenastraat 12 is een woonhuis in Nijkerkerveen-Zuid, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Freule Helenastraat 12 vergeleken met de buurt?

Freule Helenastraat 12 heeft 156 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nijkerkerveen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Freule Helenastraat 12 en wat betekent dat?

Freule Helenastraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-09-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Freule Helenastraat 12?

Freule Helenastraat 12 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Nijkerkerveen-Zuid?

De wijk Nijkerkerveen-Zuid in Nijkerkerveen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijkerkerveen-Zuid?

Vanuit Freule Helenastraat 12 in Nijkerkerveen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.