Streetview Dirk Ruitenbeekstraat 6 Nijkerkerveen

Dirk Ruitenbeekstraat 6, 3864 GB Nijkerkerveen

110 m² Bouwjaar 2010 4 kamers Label A

Dirk Ruitenbeekstraat 6 is een woonhuis in Nijkerkerveen, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 324 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
324 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dirk Ruitenbeekstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dirk Ruitenbeekstraat 6

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerkerveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Nijkerkerveen

1475 Inwoners
565 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Nijkerkerveen-Zuid
79% Koopwoningen
775 Inwoners per km²

Locatie van Dirk Ruitenbeekstraat 6

Vergelijkbare woningen in Nijkerkerveen

Veelgestelde vragen over Dirk Ruitenbeekstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Dirk Ruitenbeekstraat 6?

De gemiddelde woningwaarde in Nijkerkerveen-Zuid is €552.000. Dat komt neer op circa €5.018 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dirk Ruitenbeekstraat 6 zich tot de wijk Nijkerkerveen-Zuid?

Dirk Ruitenbeekstraat 6 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Nijkerkerveen-Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dirk Ruitenbeekstraat 6?

Dirk Ruitenbeekstraat 6 is een woonhuis in Nijkerkerveen-Zuid, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dirk Ruitenbeekstraat 6 vergeleken met de buurt?

Dirk Ruitenbeekstraat 6 heeft 110 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 324 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nijkerkerveen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dirk Ruitenbeekstraat 6 en wat betekent dat?

Dirk Ruitenbeekstraat 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dirk Ruitenbeekstraat 6?

Dirk Ruitenbeekstraat 6 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Nijkerkerveen-Zuid?

De wijk Nijkerkerveen-Zuid in Nijkerkerveen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijkerkerveen-Zuid?

Vanuit Dirk Ruitenbeekstraat 6 in Nijkerkerveen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.