Tussenwoning Kombuis 20 Nijkerk

Kombuis 20, 3863 VR Nijkerk

181 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Kombuis 20 is een tussenwoning in Nijkerk, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 199 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kombuis 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kombuis 20

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
75.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
66.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
53.7%
CO₂-emissie
14.22 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (91.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Nijkerk

1470 Inwoners
530 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
551 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde De Bogen
76% Koopwoningen
4.564 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kombuis 20

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Kombuis 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Kombuis 20?

De prijsindicatie voor Kombuis 20 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bogen is €444.000. Dat komt neer op circa €2.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kombuis 20 zich tot de wijk De Bogen?

Kombuis 20 is een tussenwoning van 181 m² in de wijk De Bogen. De buurt telt 551 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.564 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kombuis 20?

Kombuis 20 is een tussenwoning in De Bogen, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kombuis 20 vergeleken met de buurt?

Kombuis 20 heeft 181 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Bogen ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kombuis 20 en wat betekent dat?

Kombuis 20 heeft energielabel A++. Geldig tot 2036-01-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kombuis 20?

Kombuis 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 91 m².

Hoe is de woningmarkt in De Bogen?

De wijk De Bogen in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bogen?

Vanuit Kombuis 20 in De Bogen bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.