Tussenwoning Sloep 23 Nijkerk

Sloep 23, 3863 TG Nijkerk

124 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Sloep 23 is een tussenwoning in Nijkerk, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sloep 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sloep 23

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Nijkerk

1470 Inwoners
530 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
551 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde De Bogen
76% Koopwoningen
4.564 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sloep 23

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Sloep 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Sloep 23?

De prijsindicatie voor Sloep 23 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in De Bogen is €444.000. Dat komt neer op circa €3.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sloep 23 zich tot de wijk De Bogen?

Sloep 23 is een tussenwoning van 124 m² in de wijk De Bogen. De buurt telt 551 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.564 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sloep 23?

Sloep 23 is een tussenwoning in De Bogen, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sloep 23 vergeleken met de buurt?

Sloep 23 heeft 124 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Bogen ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sloep 23 en wat betekent dat?

Sloep 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sloep 23?

Sloep 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Bogen?

De wijk De Bogen in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Bogen?

Vanuit Sloep 23 in De Bogen bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Bogen?