Streetview Beekhoven 15 Nijkerk

Beekhoven 15, 3863 PZ Nijkerk

362 m² Bouwjaar 2010

Beekhoven 15 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 362 m² en een perceel van 707 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €450.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
362 m²
Perceeloppervlakte
707 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Beekhoven 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2485 Inwoners
1045 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1050 Woningvoorraad
€450.000 Gem. woningwaarde Corlaer
81% Koopwoningen
3.629 Inwoners per km²

Locatie van Beekhoven 15

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Beekhoven 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Beekhoven 15?

De gemiddelde woningwaarde in Corlaer is €450.000. Dat komt neer op circa €1.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beekhoven 15 zich tot de wijk Corlaer?

Beekhoven 15 is een woonhuis van 362 m² in de wijk Corlaer. De buurt telt 1.050 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.629 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beekhoven 15?

Beekhoven 15 is een woonhuis in Corlaer, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Beekhoven 15 vergeleken met de buurt?

Beekhoven 15 heeft 362 m² woonoppervlakte. Het perceel is 707 m². In Corlaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €450.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Corlaer?

De wijk Corlaer in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €450.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Corlaer?

Vanuit Beekhoven 15 in Corlaer bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Corlaer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Beekhoven 15: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Corlaer?

Recreatie nabij Corlaer: restaurant (1.8 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Beekhoven 15?

Een woningrapport voor Beekhoven 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Corlaer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.