Streetview Tijgervlinder 32 Nijkerk

Tijgervlinder 32, 3863 GP Nijkerk

157 m² Bouwjaar 2009 Label A

Tijgervlinder 32 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
157 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tijgervlinder 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tijgervlinder 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.7%
CO₂-emissie
23.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2275 Inwoners
880 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
862 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Spoorkamp/De Terrassen
56% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Locatie van Tijgervlinder 32

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Tijgervlinder 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Tijgervlinder 32?

De gemiddelde woningwaarde in Spoorkamp/De Terrassen is €398.000. Dat komt neer op circa €2.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tijgervlinder 32 zich tot de wijk Spoorkamp/De Terrassen?

Tijgervlinder 32 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Spoorkamp/De Terrassen. De buurt telt 862 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tijgervlinder 32?

Tijgervlinder 32 is een woonhuis in Spoorkamp/De Terrassen, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tijgervlinder 32 vergeleken met de buurt?

Tijgervlinder 32 heeft 157 m² woonoppervlakte. In Spoorkamp/De Terrassen ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tijgervlinder 32 en wat betekent dat?

Tijgervlinder 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.65 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Spoorkamp/De Terrassen?

De wijk Spoorkamp/De Terrassen in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoorkamp/De Terrassen?

Vanuit Tijgervlinder 32 in Spoorkamp/De Terrassen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Spoorkamp/De Terrassen?