Streetview Vlinderlaan 72 Nijkerk

Vlinderlaan 72, 3863 GH Nijkerk

179 m² Bouwjaar 2007 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Vlinderlaan 72 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 595 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
595 m²
Inhoud
766 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vlinderlaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlinderlaan 72

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2275 Inwoners
880 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
862 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Spoorkamp/De Terrassen
56% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Locatie van Vlinderlaan 72

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Vlinderlaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlinderlaan 72?

De prijsindicatie voor Vlinderlaan 72 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Spoorkamp/De Terrassen is €398.000. Dat komt neer op circa €2.223 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlinderlaan 72 zich tot de wijk Spoorkamp/De Terrassen?

Vlinderlaan 72 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Spoorkamp/De Terrassen. De buurt telt 862 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlinderlaan 72?

Vlinderlaan 72 is een woonhuis in Spoorkamp/De Terrassen, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vlinderlaan 72 vergeleken met de buurt?

Vlinderlaan 72 heeft 179 m² woonoppervlakte en 766 m³ inhoud. Het perceel is 595 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Spoorkamp/De Terrassen ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlinderlaan 72 en wat betekent dat?

Vlinderlaan 72 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlinderlaan 72?

Vlinderlaan 72 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spoorkamp/De Terrassen?

De wijk Spoorkamp/De Terrassen in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoorkamp/De Terrassen?

Vanuit Vlinderlaan 72 in Spoorkamp/De Terrassen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.