Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kleine Vos 1 Nijkerk

Kleine Vos 1, 3863 GC Nijkerk

182 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kleine Vos 1 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nijkerk, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 270 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
735 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€670.000 tot €770.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kleine Vos 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Vos 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.5%
CO₂-emissie
21.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2275 Inwoners
880 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
862 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Spoorkamp/De Terrassen
56% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleine Vos 1

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Kleine Vos 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Vos 1?

De prijsindicatie voor Kleine Vos 1 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Spoorkamp/De Terrassen is €398.000. Dat komt neer op circa €2.187 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Vos 1 zich tot de wijk Spoorkamp/De Terrassen?

Kleine Vos 1 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 182 m² in de wijk Spoorkamp/De Terrassen. De buurt telt 862 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Vos 1?

Kleine Vos 1 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Spoorkamp/De Terrassen, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kleine Vos 1 vergeleken met de buurt?

Kleine Vos 1 heeft 182 m² woonoppervlakte en 735 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Spoorkamp/De Terrassen ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Vos 1 en wat betekent dat?

Kleine Vos 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleine Vos 1?

Kleine Vos 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 105 m².

Hoe is de woningmarkt in Spoorkamp/De Terrassen?

De wijk Spoorkamp/De Terrassen in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoorkamp/De Terrassen?

Vanuit Kleine Vos 1 in Spoorkamp/De Terrassen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.