Tussenwoning 't Hazeveld 59 Nijkerk

't Hazeveld 59, 3862 XA Nijkerk

146 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 5 slaapkamers Label A

't Hazeveld 59 is een tussenwoning in Nijkerk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 187 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor 't Hazeveld 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 't Hazeveld 59

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.4%
CO₂-emissie
26.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.8 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2035 Inwoners
890 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
955 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Zilverschoon/Oranjebuurt
57% Koopwoningen
2.030 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 't Hazeveld 59

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over 't Hazeveld 59

Wat is de geschatte woningwaarde van 't Hazeveld 59?

De prijsindicatie voor 't Hazeveld 59 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Zilverschoon/Oranjebuurt is €447.000. Dat komt neer op circa €3.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 't Hazeveld 59 zich tot de wijk Zilverschoon/Oranjebuurt?

't Hazeveld 59 is een tussenwoning van 146 m² in de wijk Zilverschoon/Oranjebuurt. De buurt telt 955 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 't Hazeveld 59?

't Hazeveld 59 is een tussenwoning in Zilverschoon/Oranjebuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 't Hazeveld 59 vergeleken met de buurt?

't Hazeveld 59 heeft 146 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zilverschoon/Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 't Hazeveld 59 en wat betekent dat?

't Hazeveld 59 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 't Hazeveld 59?

't Hazeveld 59 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zilverschoon/Oranjebuurt?

De wijk Zilverschoon/Oranjebuurt in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zilverschoon/Oranjebuurt?

Vanuit 't Hazeveld 59 in Zilverschoon/Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.