Vrijstaande woning Eerste Kruishaarseweg 3 Nijkerk

Eerste Kruishaarseweg 3, 3862 RT Nijkerk

128 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Eerste Kruishaarseweg 3 is een vrijstaande woning in Nijkerk, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 17365 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €805.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
17365 m²
Inhoud
545 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.200.000 tot €1.450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
outside_built_up_area, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Eerste Kruishaarseweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eerste Kruishaarseweg 3

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
259.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
369.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Nijkerk

340 Inwoners
135 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
114 Woningvoorraad
€805.000 Gem. woningwaarde Kruishaar
80% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eerste Kruishaarseweg 3

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Eerste Kruishaarseweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Eerste Kruishaarseweg 3?

De prijsindicatie voor Eerste Kruishaarseweg 3 ligt rond €1.200.000 tot €1.450.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruishaar is €805.000. Dat komt neer op circa €6.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eerste Kruishaarseweg 3 zich tot de wijk Kruishaar?

Eerste Kruishaarseweg 3 is een vrijstaande woning van 128 m² in de wijk Kruishaar. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eerste Kruishaarseweg 3?

Eerste Kruishaarseweg 3 is een vrijstaande woning in Kruishaar, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eerste Kruishaarseweg 3 vergeleken met de buurt?

Eerste Kruishaarseweg 3 heeft 128 m² woonoppervlakte en 545 m³ inhoud. Het perceel is 17365 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kruishaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €805.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eerste Kruishaarseweg 3 en wat betekent dat?

Eerste Kruishaarseweg 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-05-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eerste Kruishaarseweg 3?

Eerste Kruishaarseweg 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kruishaar?

De wijk Kruishaar in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €805.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruishaar?