Streetview Bloemendaalseweg 19 Nijkerk

Bloemendaalseweg 19, 3862 RN Nijkerk

619 m² Bouwjaar 2004 Label A

Bloemendaalseweg 19 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 619 m² en een perceel van 5270 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €805.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
619 m²
Perceeloppervlakte
5270 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bloemendaalseweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemendaalseweg 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Nijkerk

340 Inwoners
135 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
114 Woningvoorraad
€805.000 Gem. woningwaarde Kruishaar
80% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Locatie van Bloemendaalseweg 19

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Bloemendaalseweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemendaalseweg 19?

De gemiddelde woningwaarde in Kruishaar is €805.000. Dat komt neer op circa €1.300 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemendaalseweg 19 zich tot de wijk Kruishaar?

Bloemendaalseweg 19 is een woonhuis van 619 m² in de wijk Kruishaar. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemendaalseweg 19?

Bloemendaalseweg 19 is een woonhuis in Kruishaar, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bloemendaalseweg 19 vergeleken met de buurt?

Bloemendaalseweg 19 heeft 619 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5270 m². In Kruishaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €805.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemendaalseweg 19 en wat betekent dat?

Bloemendaalseweg 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kruishaar?

De wijk Kruishaar in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €805.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruishaar?

Vanuit Bloemendaalseweg 19 in Kruishaar bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruishaar?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemendaalseweg 19: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.3 km.