Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Inhoud
- 519 m³
- Kamers
- 4
Prinsenweg 6 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €729.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinsenweg 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
7.9 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
8.4 kmRestaurant
2 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
19 kmDe prijsindicatie voor Prinsenweg 6 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenkamp is €729.000. Dat komt neer op circa €5.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinsenweg 6 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Prinsenkamp. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 172 inwoners per km².
Prinsenweg 6 is een woonhuis in Prinsenkamp, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinsenweg 6 heeft 128 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Prinsenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €729.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinsenweg 6 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Prinsenweg 6 heeft 4 kamers.
De wijk Prinsenkamp in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €729.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Prinsenweg 6 in Prinsenkamp bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsenweg 6: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 7.9 km.