Vrijstaande woning Prinsenweg 34 Nijkerk

Prinsenweg 34, 3862 PW Nijkerk

248 m² Bouwjaar 1975 9 kamers 7 slaapkamers Label A

Prinsenweg 34 is een vrijstaande woning in Nijkerk, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 5095 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €729.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
5095 m²
Inhoud
1503 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€1.160.000 tot €1.410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prinsenweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenweg 34

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

19 km

Buurtinformatie in Nijkerk

405 Inwoners
220 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€729.000 Gem. woningwaarde Prinsenkamp
83% Koopwoningen
172 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsenweg 34

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Prinsenweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenweg 34?

De prijsindicatie voor Prinsenweg 34 ligt rond €1.160.000 tot €1.410.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenkamp is €729.000. Dat komt neer op circa €2.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenweg 34 zich tot de wijk Prinsenkamp?

Prinsenweg 34 is een vrijstaande woning van 248 m² in de wijk Prinsenkamp. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 172 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenweg 34?

Prinsenweg 34 is een vrijstaande woning in Prinsenkamp, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Prinsenweg 34 vergeleken met de buurt?

Prinsenweg 34 heeft 248 m² woonoppervlakte en 1503 m³ inhoud. Het perceel is 5095 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Prinsenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €729.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenweg 34 en wat betekent dat?

Prinsenweg 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsenweg 34?

Prinsenweg 34 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Prinsenkamp?

De wijk Prinsenkamp in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €729.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsenkamp?

Vanuit Prinsenweg 34 in Prinsenkamp bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.