Bouwgrond Prinsenweg 22 036 Nijkerk

Prinsenweg 22 036, 3862 PW Nijkerk

186 m² Label UNKNOWN

Prinsenweg 22 036 is een bouwgrond in Nijkerk. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 75 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €729.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
75 m²
Indicatie vraagprijs
€85.000 tot €110.000
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinsenweg 22 036

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenweg 22 036

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

19 km

Buurtinformatie in Nijkerk

405 Inwoners
220 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€729.000 Gem. woningwaarde Prinsenkamp
83% Koopwoningen
172 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsenweg 22 036

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Prinsenweg 22 036

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenweg 22 036?

De prijsindicatie voor Prinsenweg 22 036 ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenkamp is €729.000. Dat komt neer op circa €3.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenweg 22 036 zich tot de wijk Prinsenkamp?

Prinsenweg 22 036 is een bouwgrond van 186 m² in de wijk Prinsenkamp. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 172 inwoners per km².

Hoe groot is Prinsenweg 22 036 vergeleken met de buurt?

Prinsenweg 22 036 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 75 m². In Prinsenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €729.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenweg 22 036 en wat betekent dat?

Prinsenweg 22 036 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Prinsenkamp?

De wijk Prinsenkamp in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €729.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsenkamp?

Vanuit Prinsenweg 22 036 in Prinsenkamp bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Prinsenkamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prinsenweg 22 036: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 7.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Prinsenkamp?

Recreatie nabij Prinsenkamp: restaurant (2 km), cafe (2.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Prinsenweg 22 036?

De prijsindicatie ligt rond €85.000 tot €110.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Prinsenkamp is €729.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.