Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1870
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Inhoud
- 979 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Akkerweg 8 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Akkerweg 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
14.9 kmDe prijsindicatie voor Akkerweg 8 ligt rond €1.050.000 tot €1.300.000. De gemiddelde woningwaarde in Appel/'t Woud is €762.000. Dat komt neer op circa €3.149 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAkkerweg 8 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Appel/'t Woud. De buurt telt 225 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².
Akkerweg 8 is een woonhuis in Appel/'t Woud, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Akkerweg 8 heeft 242 m² woonoppervlakte en 979 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Appel/'t Woud ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Akkerweg 8 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Akkerweg 8 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Appel/'t Woud in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Akkerweg 8 in Appel/'t Woud bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Akkerweg 8: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 5.7 km.