Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2025
- Woonoppervlakte
- 290 m²
Kamersteeg 12 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamersteeg 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
14.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Appel/'t Woud is €762.000. Dat komt neer op circa €2.628 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamersteeg 12 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Appel/'t Woud. De buurt telt 225 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².
Kamersteeg 12 is een woonhuis in Appel/'t Woud, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kamersteeg 12 heeft 290 m² woonoppervlakte. In Appel/'t Woud ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Appel/'t Woud in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Kamersteeg 12 in Appel/'t Woud bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kamersteeg 12: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 5.7 km.
Recreatie nabij Appel/'t Woud: restaurant (1.8 km), cafe (3.8 km).
Een woningrapport voor Kamersteeg 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Appel/'t Woud. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.