Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 6855 m²
Kamersteeg 1 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 6855 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamersteeg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
14.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Appel/'t Woud is €762.000. Dat komt neer op circa €4.187 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamersteeg 1 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Appel/'t Woud. De buurt telt 225 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².
Kamersteeg 1 is een woonhuis in Appel/'t Woud, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kamersteeg 1 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6855 m². In Appel/'t Woud ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kamersteeg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Appel/'t Woud in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Kamersteeg 1 in Appel/'t Woud bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kamersteeg 1: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 5.7 km.
Recreatie nabij Appel/'t Woud: restaurant (1.8 km), cafe (3.8 km).