Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 508 m²
- Perceeloppervlakte
- 7740 m²
Barneveldseweg 178 A is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 508 m² en een perceel van 7740 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Barneveldseweg 178 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.5 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.8 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
14.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Appel/'t Woud is €762.000. Dat komt neer op circa €1.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBarneveldseweg 178 A is een woonhuis van 508 m² in de wijk Appel/'t Woud. De buurt telt 225 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².
Barneveldseweg 178 A is een woonhuis in Appel/'t Woud, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Barneveldseweg 178 A heeft 508 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7740 m². In Appel/'t Woud ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Appel/'t Woud in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Barneveldseweg 178 A in Appel/'t Woud bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Barneveldseweg 178 A: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 3.6 km, middelbare school op 5.7 km.
Recreatie nabij Appel/'t Woud: restaurant (1.8 km), cafe (3.8 km).
Een woningrapport voor Barneveldseweg 178 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Appel/'t Woud. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.