Streetview Barneveldseweg 126 Nijkerk

Barneveldseweg 126, 3862 PD Nijkerk

119 m² Bouwjaar 1977 Label D

Barneveldseweg 126 is een appartement in Nijkerk, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €805.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
119 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Barneveldseweg 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Barneveldseweg 126

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Nijkerk

340 Inwoners
135 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
114 Woningvoorraad
€805.000 Gem. woningwaarde Kruishaar
80% Koopwoningen
63 Inwoners per km²

Locatie van Barneveldseweg 126

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Barneveldseweg 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Barneveldseweg 126?

De gemiddelde woningwaarde in Kruishaar is €805.000. Dat komt neer op circa €6.765 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barneveldseweg 126 zich tot de wijk Kruishaar?

Barneveldseweg 126 is een appartement van 119 m² in de wijk Kruishaar. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 63 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barneveldseweg 126?

Barneveldseweg 126 is een appartement in Kruishaar, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Barneveldseweg 126 vergeleken met de buurt?

Barneveldseweg 126 heeft 119 m² woonoppervlakte. In Kruishaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €805.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Barneveldseweg 126 en wat betekent dat?

Barneveldseweg 126 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-10-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.84 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kruishaar?

De wijk Kruishaar in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €805.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruishaar?

Vanuit Barneveldseweg 126 in Kruishaar bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kruishaar?

Zorg en onderwijs in de buurt van Barneveldseweg 126: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.3 km.