Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Inhoud
- 912 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Barneveldseweg 131 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Barneveldseweg 131
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.3 kmDe prijsindicatie voor Barneveldseweg 131 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €3.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBarneveldseweg 131 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².
Barneveldseweg 131 is een woonhuis in Slichtenhorst, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Barneveldseweg 131 heeft 214 m² woonoppervlakte en 912 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Barneveldseweg 131 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Barneveldseweg 131 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Barneveldseweg 131 in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Barneveldseweg 131: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.1 km.