Streetview Barneveldseweg 113 Nijkerk

Barneveldseweg 113, 3862 PB Nijkerk

331 m² Bouwjaar 1938

Barneveldseweg 113 is een appartement in Nijkerk, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 331 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
331 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Barneveldseweg 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Nijkerk

485 Inwoners
185 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
178 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Slichtenhorst
84% Koopwoningen
59 Inwoners per km²

Locatie van Barneveldseweg 113

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Barneveldseweg 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Barneveldseweg 113?

De gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €2.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Barneveldseweg 113 zich tot de wijk Slichtenhorst?

Barneveldseweg 113 is een appartement van 331 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Barneveldseweg 113?

Barneveldseweg 113 is een appartement in Slichtenhorst, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Barneveldseweg 113 vergeleken met de buurt?

Barneveldseweg 113 heeft 331 m² woonoppervlakte. In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Slichtenhorst?

De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slichtenhorst?

Vanuit Barneveldseweg 113 in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Slichtenhorst?

Zorg en onderwijs in de buurt van Barneveldseweg 113: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Slichtenhorst?

Recreatie nabij Slichtenhorst: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Barneveldseweg 113?