Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 825 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Het Spaanse Leger 11 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 825 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Spaanse Leger 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.3 kmDe prijsindicatie voor Het Spaanse Leger 11 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €5.201 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Spaanse Leger 11 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².
Het Spaanse Leger 11 is een woonhuis in Slichtenhorst, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Het Spaanse Leger 11 heeft 134 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 825 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Het Spaanse Leger 11 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-01-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Het Spaanse Leger 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Het Spaanse Leger 11 in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Het Spaanse Leger 11: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.1 km.