Streetview Slichtenhorsterweg 34 Nijkerk

Slichtenhorsterweg 34, 3862 NS Nijkerk

322 m² Bouwjaar 2019 Label G

Slichtenhorsterweg 34 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 322 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
322 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Slichtenhorsterweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slichtenhorsterweg 34

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Nijkerk

485 Inwoners
185 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
178 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Slichtenhorst
84% Koopwoningen
59 Inwoners per km²

Locatie van Slichtenhorsterweg 34

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Slichtenhorsterweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Slichtenhorsterweg 34?

De prijsindicatie voor Slichtenhorsterweg 34 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €2.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slichtenhorsterweg 34 zich tot de wijk Slichtenhorst?

Slichtenhorsterweg 34 is een woonhuis van 322 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slichtenhorsterweg 34?

Slichtenhorsterweg 34 is een woonhuis in Slichtenhorst, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Slichtenhorsterweg 34 vergeleken met de buurt?

Slichtenhorsterweg 34 heeft 322 m² woonoppervlakte. In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slichtenhorsterweg 34 en wat betekent dat?

Slichtenhorsterweg 34 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-09-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Slichtenhorst?

De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slichtenhorst?

Vanuit Slichtenhorsterweg 34 in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Slichtenhorst?