Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
Slichtenhorsterweg 32 A is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 325 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Slichtenhorsterweg 32 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €4.329 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSlichtenhorsterweg 32 A is een woonhuis van 161 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².
Slichtenhorsterweg 32 A is een woonhuis in Slichtenhorst, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Slichtenhorsterweg 32 A heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 325 m². In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Slichtenhorsterweg 32 A in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Slichtenhorsterweg 32 A: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Slichtenhorst: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Slichtenhorsterweg 32 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Slichtenhorst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.