Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 8876 m²
- Inhoud
- 1198 m³
- Kamers
- 9
Slichtenhorsterweg 12 A is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 8876 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Slichtenhorsterweg 12 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.3 kmDe prijsindicatie voor Slichtenhorsterweg 12 A ligt rond €840.000 tot €1.090.000. De gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €3.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSlichtenhorsterweg 12 A is een woonhuis van 201 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².
Slichtenhorsterweg 12 A is een woonhuis in Slichtenhorst, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Slichtenhorsterweg 12 A heeft 201 m² woonoppervlakte en 1198 m³ inhoud. Het perceel is 8876 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Slichtenhorsterweg 12 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Slichtenhorsterweg 12 A heeft 9 kamers.
De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Slichtenhorsterweg 12 A in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Slichtenhorsterweg 12 A: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.1 km.