Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 1074 m²
Amersfoortseweg 92 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en een perceel van 1074 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amersfoortseweg 92
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €6.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmersfoortseweg 92 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².
Amersfoortseweg 92 is een woonhuis in Slichtenhorst, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Amersfoortseweg 92 heeft 116 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1074 m². In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Amersfoortseweg 92 in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Amersfoortseweg 92: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Slichtenhorst: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Amersfoortseweg 92 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Slichtenhorst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1935, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.