Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1948
- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
Amersfoortseweg 72 A is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amersfoortseweg 72 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
11.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €3.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmersfoortseweg 72 A is een woonhuis van 231 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².
Amersfoortseweg 72 A is een woonhuis in Slichtenhorst, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Amersfoortseweg 72 A heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Amersfoortseweg 72 A in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Amersfoortseweg 72 A: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Slichtenhorst: restaurant (1.6 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Amersfoortseweg 72 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Slichtenhorst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1948, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.