Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Amersfoortseweg 68 Nijkerk

Amersfoortseweg 68, 3862 NE Nijkerk

175 m² Bouwjaar 2025 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Amersfoortseweg 68 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nijkerk, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 464 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Nieuwbouw
Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
464 m²
Inhoud
690 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen en riet
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Amersfoortseweg 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amersfoortseweg 68

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Woningborg Garantiecertificaat

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (239.0 m²)

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Nijkerk

485 Inwoners
185 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
178 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Slichtenhorst
84% Koopwoningen
59 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amersfoortseweg 68

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Amersfoortseweg 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Amersfoortseweg 68?

De prijsindicatie voor Amersfoortseweg 68 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Slichtenhorst is €697.000. Dat komt neer op circa €3.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amersfoortseweg 68 zich tot de wijk Slichtenhorst?

Amersfoortseweg 68 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 175 m² in de wijk Slichtenhorst. De buurt telt 178 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 59 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amersfoortseweg 68?

Amersfoortseweg 68 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Slichtenhorst, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Amersfoortseweg 68 vergeleken met de buurt?

Amersfoortseweg 68 heeft 175 m² woonoppervlakte en 690 m³ inhoud. Het perceel is 464 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Slichtenhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amersfoortseweg 68 en wat betekent dat?

Amersfoortseweg 68 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Amersfoortseweg 68?

Amersfoortseweg 68 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 239 m².

Hoe is de woningmarkt in Slichtenhorst?

De wijk Slichtenhorst in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slichtenhorst?

Vanuit Amersfoortseweg 68 in Slichtenhorst bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.