Streetview Amersfoortseweg 104 Nijkerk

Amersfoortseweg 104, 3862 NE Nijkerk

145 m² Bouwjaar 1947 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Amersfoortseweg 104 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 622 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
622 m²
Inhoud
527 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Amersfoortseweg 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amersfoortseweg 104

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2175 Inwoners
855 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Nijkerkerveen-Noord
67% Koopwoningen
1.156 Inwoners per km²

Locatie van Amersfoortseweg 104

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Amersfoortseweg 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Amersfoortseweg 104?

De gemiddelde woningwaarde in Nijkerkerveen-Noord is €465.000. Dat komt neer op circa €3.207 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amersfoortseweg 104 zich tot de wijk Nijkerkerveen-Noord?

Amersfoortseweg 104 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Nijkerkerveen-Noord. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.156 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amersfoortseweg 104?

Amersfoortseweg 104 is een woonhuis in Nijkerkerveen-Noord, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amersfoortseweg 104 vergeleken met de buurt?

Amersfoortseweg 104 heeft 145 m² woonoppervlakte en 527 m³ inhoud. Het perceel is 622 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nijkerkerveen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amersfoortseweg 104 en wat betekent dat?

Amersfoortseweg 104 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-09-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amersfoortseweg 104?

Amersfoortseweg 104 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nijkerkerveen-Noord?

De wijk Nijkerkerveen-Noord in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijkerkerveen-Noord?

Vanuit Amersfoortseweg 104 in Nijkerkerveen-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.