Eengezinswoning, hoekwoning Valkenhof 93 Nijkerk

Valkenhof 93, 3862 LM Nijkerk

154 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Valkenhof 93 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nijkerk, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 286 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
558 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Valkenhof 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenhof 93

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
107.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.8%
CO₂-emissie
19.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (145.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2010 Inwoners
760 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
763 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Strijland-west
74% Koopwoningen
6.237 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenhof 93

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Valkenhof 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenhof 93?

De prijsindicatie voor Valkenhof 93 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Strijland-west is €369.000. Dat komt neer op circa €2.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenhof 93 zich tot de wijk Strijland-west?

Valkenhof 93 is een eengezinswoning, hoekwoning van 154 m² in de wijk Strijland-west. De buurt telt 763 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.237 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenhof 93?

Valkenhof 93 is een eengezinswoning, hoekwoning in Strijland-west, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Valkenhof 93 vergeleken met de buurt?

Valkenhof 93 heeft 154 m² woonoppervlakte en 558 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Strijland-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenhof 93 en wat betekent dat?

Valkenhof 93 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenhof 93?

Valkenhof 93 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 145 m².

Hoe is de woningmarkt in Strijland-west?

De wijk Strijland-west in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Strijland-west?

Vanuit Valkenhof 93 in Strijland-west bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.