Eengezinswoning, vrijstaande woning Berkenlaan 2 Nijkerk

Berkenlaan 2, 3862 HA Nijkerk

296 m² Bouwjaar 1956 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Berkenlaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Nijkerk, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m², een perceel van 1767 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
1767 m²
Inhoud
805 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€955.000 tot €1.055.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Berkenlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berkenlaan 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
157.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.5%
CO₂-emissie
33.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en voorzetramen

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2400 Inwoners
915 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
899 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Paasbos-west
75% Koopwoningen
5.708 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berkenlaan 2

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Berkenlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Berkenlaan 2?

De prijsindicatie voor Berkenlaan 2 ligt rond €955.000 tot €1.055.000. De gemiddelde woningwaarde in Paasbos-west is €351.000. Dat komt neer op circa €1.186 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berkenlaan 2 zich tot de wijk Paasbos-west?

Berkenlaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 296 m² in de wijk Paasbos-west. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berkenlaan 2?

Berkenlaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Paasbos-west, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Berkenlaan 2 vergeleken met de buurt?

Berkenlaan 2 heeft 296 m² woonoppervlakte en 805 m³ inhoud. Het perceel is 1767 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Paasbos-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berkenlaan 2 en wat betekent dat?

Berkenlaan 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berkenlaan 2?

Berkenlaan 2 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Paasbos-west?

De wijk Paasbos-west in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paasbos-west?

Vanuit Berkenlaan 2 in Paasbos-west bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.