Streetview Larixlaan 31 Nijkerk

Larixlaan 31, 3862 ES Nijkerk

147 m² Bouwjaar 1966 9 kamers 5 slaapkamers Label NONE

Larixlaan 31 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 174 m² en 9 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
174 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Larixlaan 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Larixlaan 31

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2400 Inwoners
915 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
899 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Paasbos-west
75% Koopwoningen
5.708 Inwoners per km²

Locatie van Larixlaan 31

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Larixlaan 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Larixlaan 31?

De gemiddelde woningwaarde in Paasbos-west is €351.000. Dat komt neer op circa €2.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Larixlaan 31 zich tot de wijk Paasbos-west?

Larixlaan 31 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Paasbos-west. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Larixlaan 31?

Larixlaan 31 is een woonhuis in Paasbos-west, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Larixlaan 31 vergeleken met de buurt?

Larixlaan 31 heeft 147 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Het perceel is 174 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Paasbos-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Larixlaan 31 en wat betekent dat?

Larixlaan 31 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Larixlaan 31?

Larixlaan 31 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paasbos-west?

De wijk Paasbos-west in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paasbos-west?

Vanuit Larixlaan 31 in Paasbos-west bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Paasbos-west?