Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 283 m²
- Perceeloppervlakte
- 2450 m²
Kolderveense Bovenboer 34 is een woonhuis in Nijeveen, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 283 m² en een perceel van 2450 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kolderveense Bovenboer 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
2.9 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
4.7 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.3 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
4.1 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
6.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kolderveense Bovenboer is €483.000. Dat komt neer op circa €1.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKolderveense Bovenboer 34 is een woonhuis van 283 m² in de wijk Kolderveense Bovenboer. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 188 inwoners per km².
Kolderveense Bovenboer 34 is een woonhuis in Kolderveense Bovenboer, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kolderveense Bovenboer 34 heeft 283 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2450 m². In Kolderveense Bovenboer ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kolderveense Bovenboer 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.29 kg/jaar.
De wijk Kolderveense Bovenboer in Nijeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Kolderveense Bovenboer 34 in Kolderveense Bovenboer bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 4.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kolderveense Bovenboer 34: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.3 km.