Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 301 m²
- Perceeloppervlakte
- 10000 m²
Nijeveense Bovenboer 22 is een woonhuis in Nijeveen, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 301 m² en een perceel van 10000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nijeveense Bovenboer 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
6.5 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
7.6 kmRestaurant
2.8 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
6.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nijeveense Bovenboer is €483.000. Dat komt neer op circa €1.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNijeveense Bovenboer 22 is een woonhuis van 301 m² in de wijk Nijeveense Bovenboer. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 192 inwoners per km².
Nijeveense Bovenboer 22 is een woonhuis in Nijeveense Bovenboer, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nijeveense Bovenboer 22 heeft 301 m² woonoppervlakte. Het perceel is 10000 m². In Nijeveense Bovenboer ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nijeveense Bovenboer in Nijeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Nijeveense Bovenboer 22 in Nijeveense Bovenboer bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nijeveense Bovenboer 22: ziekenhuis op 7.6 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 6.5 km.
Recreatie nabij Nijeveense Bovenboer: restaurant (2.8 km), cafe (2.7 km).
Een woningrapport voor Nijeveense Bovenboer 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nijeveense Bovenboer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.