Streetview Nijeveense Bovenboer 49 Nijeveen

Nijeveense Bovenboer 49, 7948 LE Nijeveen

335 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Nijeveense Bovenboer 49 is een woonhuis in Nijeveen, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 335 m², een perceel van 5800 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
335 m²
Perceeloppervlakte
5800 m²
Inhoud
1800 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nijeveense Bovenboer 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nijeveense Bovenboer 49

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijeveen

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Nijeveen

145 Inwoners
50 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
48 Woningvoorraad
€483.000 Gem. woningwaarde Nijeveense Bovenboer
85% Koopwoningen
192 Inwoners per km²

Locatie van Nijeveense Bovenboer 49

Vergelijkbare woningen in Nijeveen

Veelgestelde vragen over Nijeveense Bovenboer 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijeveense Bovenboer 49?

De prijsindicatie voor Nijeveense Bovenboer 49 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijeveense Bovenboer is €483.000. Dat komt neer op circa €1.442 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijeveense Bovenboer 49 zich tot de wijk Nijeveense Bovenboer?

Nijeveense Bovenboer 49 is een woonhuis van 335 m² in de wijk Nijeveense Bovenboer. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 192 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijeveense Bovenboer 49?

Nijeveense Bovenboer 49 is een woonhuis in Nijeveense Bovenboer, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nijeveense Bovenboer 49 vergeleken met de buurt?

Nijeveense Bovenboer 49 heeft 335 m² woonoppervlakte en 1800 m³ inhoud. Het perceel is 5800 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Nijeveense Bovenboer ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nijeveense Bovenboer 49 en wat betekent dat?

Nijeveense Bovenboer 49 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-11-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nijeveense Bovenboer 49?

Nijeveense Bovenboer 49 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nijeveense Bovenboer?

De wijk Nijeveense Bovenboer in Nijeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijeveense Bovenboer?