Streetview Joh. Nijmeijerlaan 12 Nijeveen

Joh. Nijmeijerlaan 12, 7948 CB Nijeveen

198 m² Bouwjaar 1998 Label B

Joh. Nijmeijerlaan 12 is een woonhuis in Nijeveen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 424 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
424 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Joh. Nijmeijerlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Joh. Nijmeijerlaan 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijeveen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijeveen

1145 Inwoners
505 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
501 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Griftebuurt
70% Koopwoningen
3.491 Inwoners per km²

Locatie van Joh. Nijmeijerlaan 12

Vergelijkbare woningen in Nijeveen

Veelgestelde vragen over Joh. Nijmeijerlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Joh. Nijmeijerlaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Griftebuurt is €285.000. Dat komt neer op circa €1.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Joh. Nijmeijerlaan 12 zich tot de wijk Griftebuurt?

Joh. Nijmeijerlaan 12 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Griftebuurt. De buurt telt 501 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.491 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Joh. Nijmeijerlaan 12?

Joh. Nijmeijerlaan 12 is een woonhuis in Griftebuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Joh. Nijmeijerlaan 12 vergeleken met de buurt?

Joh. Nijmeijerlaan 12 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 424 m². In Griftebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Joh. Nijmeijerlaan 12 en wat betekent dat?

Joh. Nijmeijerlaan 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Griftebuurt?

De wijk Griftebuurt in Nijeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griftebuurt?

Vanuit Joh. Nijmeijerlaan 12 in Griftebuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Griftebuurt?