Vrijstaande woning Pieter Stuyvesantweg 141 Nijetrijne

Pieter Stuyvesantweg 141, 8481 JA Nijetrijne

582 m² Bouwjaar 1925 17 kamers Label D

Pieter Stuyvesantweg 141 is een vrijstaande woning in Nijetrijne, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 582 m², een perceel van 5705 m² en 17 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
582 m²
Perceeloppervlakte
5705 m²
Inhoud
2164 m³
Kamers
17
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
Landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Pieter Stuyvesantweg 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Stuyvesantweg 141

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
180.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
263.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.24 kg/m²

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

7.3 km
Gezondheid

Huisarts

7.2 km
Vervoer

Treinstation

8.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

7.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

7.4 km
Cultuur

Bibliotheek

7.7 km
Cultuur

Bioscoop

19 km

Buurtinformatie in Nijetrijne

140 Inwoners
60 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
65 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Nijetrijne
91% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Stuyvesantweg 141

Vergelijkbare woningen in Nijetrijne

Veelgestelde vragen over Pieter Stuyvesantweg 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Stuyvesantweg 141?

De prijsindicatie voor Pieter Stuyvesantweg 141 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijetrijne is €416.000. Dat komt neer op circa €715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Stuyvesantweg 141 zich tot de wijk Nijetrijne?

Pieter Stuyvesantweg 141 is een vrijstaande woning van 582 m² in de wijk Nijetrijne. De buurt telt 65 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Stuyvesantweg 141?

Pieter Stuyvesantweg 141 is een vrijstaande woning in Nijetrijne, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Stuyvesantweg 141 vergeleken met de buurt?

Pieter Stuyvesantweg 141 heeft 582 m² woonoppervlakte en 2164 m³ inhoud. Het perceel is 5705 m². Met 17 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Nijetrijne ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Stuyvesantweg 141 en wat betekent dat?

Pieter Stuyvesantweg 141 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-05-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Stuyvesantweg 141?

Pieter Stuyvesantweg 141 heeft 17 kamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nijetrijne?

De wijk Nijetrijne in Nijetrijne (Friesland) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijetrijne?