Vrijstaande woning Domela Nieuwenhuisweg 59 A Nij Beets

Domela Nieuwenhuisweg 59 A, 9245 VC Nij Beets

182 m² Bouwjaar 1978 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Domela Nieuwenhuisweg 59 A is een vrijstaande woning in Nij Beets, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 990 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
990 m²
Inhoud
840 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Ligging
sheltered_position, outside_built_up_area, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Domela Nieuwenhuisweg 59 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Domela Nieuwenhuisweg 59 A

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
40.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nij Beets

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

13 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Nij Beets

1205 Inwoners
505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
493 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Nij Beets-Kom
79% Koopwoningen
1.011 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Domela Nieuwenhuisweg 59 A

Vergelijkbare woningen in Nij Beets

Veelgestelde vragen over Domela Nieuwenhuisweg 59 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Domela Nieuwenhuisweg 59 A?

De gemiddelde woningwaarde in Nij Beets-Kom is €337.000. Dat komt neer op circa €1.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Domela Nieuwenhuisweg 59 A zich tot de wijk Nij Beets-Kom?

Domela Nieuwenhuisweg 59 A is een vrijstaande woning van 182 m² in de wijk Nij Beets-Kom. De buurt telt 493 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.011 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Domela Nieuwenhuisweg 59 A?

Domela Nieuwenhuisweg 59 A is een vrijstaande woning in Nij Beets-Kom, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Domela Nieuwenhuisweg 59 A vergeleken met de buurt?

Domela Nieuwenhuisweg 59 A heeft 182 m² woonoppervlakte en 840 m³ inhoud. Het perceel is 990 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Nij Beets-Kom ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Domela Nieuwenhuisweg 59 A en wat betekent dat?

Domela Nieuwenhuisweg 59 A heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Domela Nieuwenhuisweg 59 A?

Domela Nieuwenhuisweg 59 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nij Beets-Kom?

De wijk Nij Beets-Kom in Nij Beets (Friesland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nij Beets-Kom?