Vrijstaande woning Prinses Wilhelminastraat 38 Nieuwvliet

Prinses Wilhelminastraat 38, 4504 AL Nieuwvliet

140 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Prinses Wilhelminastraat 38 is een vrijstaande woning in Nieuwvliet, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 509 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
509 m²
Inhoud
613 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Prinses Wilhelminastraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Wilhelminastraat 38

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwvliet

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

7.1 km
Vervoer

Treinstation

50.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.3 km
Gezondheid

Apotheek

7.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

7.3 km
Cultuur

Bioscoop

29.3 km

Buurtinformatie in Nieuwvliet

255 Inwoners
130 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
229 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Nieuwvliet
69% Koopwoningen
476 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Wilhelminastraat 38

Vergelijkbare woningen in Nieuwvliet

Veelgestelde vragen over Prinses Wilhelminastraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Wilhelminastraat 38?

De prijsindicatie voor Prinses Wilhelminastraat 38 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwvliet is €284.000. Dat komt neer op circa €2.029 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Wilhelminastraat 38 zich tot de wijk Nieuwvliet?

Prinses Wilhelminastraat 38 is een vrijstaande woning van 140 m² in de wijk Nieuwvliet. De buurt telt 229 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Wilhelminastraat 38?

Prinses Wilhelminastraat 38 is een vrijstaande woning in Nieuwvliet, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prinses Wilhelminastraat 38 vergeleken met de buurt?

Prinses Wilhelminastraat 38 heeft 140 m² woonoppervlakte en 613 m³ inhoud. Het perceel is 509 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Nieuwvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Wilhelminastraat 38 en wat betekent dat?

Prinses Wilhelminastraat 38 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Wilhelminastraat 38?

Prinses Wilhelminastraat 38 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwvliet?

De wijk Nieuwvliet in Nieuwvliet (Zeeland) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwvliet?