Streetview Gouverneur Houbenstraat 49 Nieuwstadt

Gouverneur Houbenstraat 49, 6118 CL Nieuwstadt

243 m² Bouwjaar 1997

Gouverneur Houbenstraat 49 is een woonhuis in Nieuwstadt, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m² en een perceel van 440 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
243 m²
Perceeloppervlakte
440 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gouverneur Houbenstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwstadt

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Nieuwstadt

1480 Inwoners
660 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
672 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Cristinawijk
86% Koopwoningen
2.843 Inwoners per km²

Locatie van Gouverneur Houbenstraat 49

Vergelijkbare woningen in Nieuwstadt

Veelgestelde vragen over Gouverneur Houbenstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouverneur Houbenstraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in Cristinawijk is €299.000. Dat komt neer op circa €1.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouverneur Houbenstraat 49 zich tot de wijk Cristinawijk?

Gouverneur Houbenstraat 49 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Cristinawijk. De buurt telt 672 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.843 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouverneur Houbenstraat 49?

Gouverneur Houbenstraat 49 is een woonhuis in Cristinawijk, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gouverneur Houbenstraat 49 vergeleken met de buurt?

Gouverneur Houbenstraat 49 heeft 243 m² woonoppervlakte. Het perceel is 440 m². In Cristinawijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Cristinawijk?

De wijk Cristinawijk in Nieuwstadt (Limburg) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cristinawijk?

Vanuit Gouverneur Houbenstraat 49 in Cristinawijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cristinawijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gouverneur Houbenstraat 49: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 4.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Cristinawijk?

Recreatie nabij Cristinawijk: restaurant (0.9 km), cafe (3.3 km).