Halfvrijstaande woning Reggeland 16 Nieuwleusen

Reggeland 16, 7711 VN Nieuwleusen

159 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label UNKNOWN

Reggeland 16 is een halfvrijstaande woning in Nieuwleusen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 277 m² en 6 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
277 m²
Inhoud
567 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Reggeland 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reggeland 16

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

1630 Inwoners
595 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
583 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Westerbouwlanden
80% Koopwoningen
3.084 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reggeland 16

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Reggeland 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Reggeland 16?

De prijsindicatie voor Reggeland 16 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerbouwlanden is €409.000. Dat komt neer op circa €2.572 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reggeland 16 zich tot de wijk Westerbouwlanden?

Reggeland 16 is een halfvrijstaande woning van 159 m² in de wijk Westerbouwlanden. De buurt telt 583 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reggeland 16?

Reggeland 16 is een halfvrijstaande woning in Westerbouwlanden, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Reggeland 16 vergeleken met de buurt?

Reggeland 16 heeft 159 m² woonoppervlakte en 567 m³ inhoud. Het perceel is 277 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Westerbouwlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reggeland 16 en wat betekent dat?

Reggeland 16 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Reggeland 16?

Reggeland 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Westerbouwlanden?

De wijk Westerbouwlanden in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerbouwlanden?

Vanuit Reggeland 16 in Westerbouwlanden bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.