2-onder-1-kapwoning Wiedenland 20 Nieuwleusen

Wiedenland 20, 7711 VH Nieuwleusen

171 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Wiedenland 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Nieuwleusen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 344 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
344 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €545.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wiedenland 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wiedenland 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23%
CO₂-emissie
19.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (116.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

1630 Inwoners
595 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
583 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Westerbouwlanden
80% Koopwoningen
3.084 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wiedenland 20

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Wiedenland 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Wiedenland 20?

De prijsindicatie voor Wiedenland 20 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerbouwlanden is €409.000. Dat komt neer op circa €2.392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wiedenland 20 zich tot de wijk Westerbouwlanden?

Wiedenland 20 is een 2-onder-1-kapwoning van 171 m² in de wijk Westerbouwlanden. De buurt telt 583 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wiedenland 20?

Wiedenland 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Westerbouwlanden, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wiedenland 20 vergeleken met de buurt?

Wiedenland 20 heeft 171 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 344 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Westerbouwlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wiedenland 20 en wat betekent dat?

Wiedenland 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wiedenland 20?

Wiedenland 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 116 m².

Hoe is de woningmarkt in Westerbouwlanden?

De wijk Westerbouwlanden in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerbouwlanden?

Vanuit Wiedenland 20 in Westerbouwlanden bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.