Streetview Gerstewiek 1 Nieuwleusen

Gerstewiek 1, 7711 ME Nieuwleusen

178 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Gerstewiek 1 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 482 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
482 m²
Inhoud
633 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gerstewiek 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerstewiek 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
119.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

2000 Inwoners
830 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
825 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Nieuwleusen Centrum-zuid
75% Koopwoningen
2.342 Inwoners per km²

Locatie van Gerstewiek 1

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Gerstewiek 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerstewiek 1?

De prijsindicatie voor Gerstewiek 1 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Centrum-zuid is €359.000. Dat komt neer op circa €2.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerstewiek 1 zich tot de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid?

Gerstewiek 1 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerstewiek 1?

Gerstewiek 1 is een woonhuis in Nieuwleusen Centrum-zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gerstewiek 1 vergeleken met de buurt?

Gerstewiek 1 heeft 178 m² woonoppervlakte en 633 m³ inhoud. Het perceel is 482 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nieuwleusen Centrum-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerstewiek 1 en wat betekent dat?

Gerstewiek 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerstewiek 1?

Gerstewiek 1 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwleusen Centrum-zuid?

De wijk Nieuwleusen Centrum-zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Centrum-zuid?

Vanuit Gerstewiek 1 in Nieuwleusen Centrum-zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.