Streetview Zwaluwlaan 32 Nieuwleusen

Zwaluwlaan 32, 7711 LN Nieuwleusen

197 m² Bouwjaar 1978 8 kamers Label A

Zwaluwlaan 32 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 301 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
301 m²
Inhoud
738 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zwaluwlaan 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwaluwlaan 32

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

2000 Inwoners
830 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
825 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Nieuwleusen Centrum-zuid
75% Koopwoningen
2.342 Inwoners per km²

Locatie van Zwaluwlaan 32

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Zwaluwlaan 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwaluwlaan 32?

De prijsindicatie voor Zwaluwlaan 32 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Centrum-zuid is €359.000. Dat komt neer op circa €1.822 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwaluwlaan 32 zich tot de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid?

Zwaluwlaan 32 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwaluwlaan 32?

Zwaluwlaan 32 is een woonhuis in Nieuwleusen Centrum-zuid, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zwaluwlaan 32 vergeleken met de buurt?

Zwaluwlaan 32 heeft 197 m² woonoppervlakte en 738 m³ inhoud. Het perceel is 301 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuwleusen Centrum-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwaluwlaan 32 en wat betekent dat?

Zwaluwlaan 32 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Zwaluwlaan 32?

Zwaluwlaan 32 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwleusen Centrum-zuid?

De wijk Nieuwleusen Centrum-zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Centrum-zuid?

Vanuit Zwaluwlaan 32 in Nieuwleusen Centrum-zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.