Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Perceeloppervlakte
- 622 m²
Kievitlaan 22 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m² en een perceel van 622 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kievitlaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
10.1 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
13.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
16.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Centrum-zuid is €359.000. Dat komt neer op circa €1.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKievitlaan 22 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.342 inwoners per km².
Kievitlaan 22 is een woonhuis in Nieuwleusen Centrum-zuid, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kievitlaan 22 heeft 228 m² woonoppervlakte. Het perceel is 622 m². In Nieuwleusen Centrum-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuwleusen Centrum-zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kievitlaan 22 in Nieuwleusen Centrum-zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kievitlaan 22: ziekenhuis op 13.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Nieuwleusen Centrum-zuid: restaurant (0.8 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor Kievitlaan 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuwleusen Centrum-zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.