Streetview Kievitlaan 14 Nieuwleusen

Kievitlaan 14, 7711 LL Nieuwleusen

166 m² Bouwjaar 1978

Kievitlaan 14 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 390 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
390 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kievitlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

2000 Inwoners
830 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
825 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Nieuwleusen Centrum-zuid
75% Koopwoningen
2.342 Inwoners per km²

Locatie van Kievitlaan 14

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Kievitlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Kievitlaan 14?

De prijsindicatie voor Kievitlaan 14 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Centrum-zuid is €359.000. Dat komt neer op circa €2.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kievitlaan 14 zich tot de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid?

Kievitlaan 14 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Nieuwleusen Centrum-zuid. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kievitlaan 14?

Kievitlaan 14 is een woonhuis in Nieuwleusen Centrum-zuid, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kievitlaan 14 vergeleken met de buurt?

Kievitlaan 14 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Nieuwleusen Centrum-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwleusen Centrum-zuid?

De wijk Nieuwleusen Centrum-zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Centrum-zuid?

Vanuit Kievitlaan 14 in Nieuwleusen Centrum-zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwleusen Centrum-zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kievitlaan 14: ziekenhuis op 13.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nieuwleusen Centrum-zuid?

Recreatie nabij Nieuwleusen Centrum-zuid: restaurant (0.8 km), cafe (2.9 km).