Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 257 m²
- Perceeloppervlakte
- 3756 m²
Bosmansweg 4 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m² en een perceel van 3756 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bosmansweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
9.9 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
13.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
16.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Zuid is €369.000. Dat komt neer op circa €1.436 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBosmansweg 4 is een woonhuis van 257 m² in de wijk Nieuwleusen Zuid. De buurt telt 411 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 642 inwoners per km².
Bosmansweg 4 is een woonhuis in Nieuwleusen Zuid, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bosmansweg 4 heeft 257 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3756 m². In Nieuwleusen Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuwleusen Zuid in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Bosmansweg 4 in Nieuwleusen Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bosmansweg 4: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Nieuwleusen Zuid: restaurant (0.3 km), cafe (3.5 km).
Een woningrapport voor Bosmansweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuwleusen Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.