Vrijstaande woning Bosmansweg 61 Nieuwleusen

Bosmansweg 61, 7711 HM Nieuwleusen

161 m² Bouwjaar 2021 6 kamers 4 slaapkamers Label A++++

Bosmansweg 61 is een vrijstaande woning in Nieuwleusen, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 499 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
499 m²
Inhoud
761 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bosmansweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosmansweg 61

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
94.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-0.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
100.2%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuwleusen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Nieuwleusen

1630 Inwoners
595 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
583 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Westerbouwlanden
80% Koopwoningen
3.084 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bosmansweg 61

Vergelijkbare woningen in Nieuwleusen

Veelgestelde vragen over Bosmansweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosmansweg 61?

De prijsindicatie voor Bosmansweg 61 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerbouwlanden is €409.000. Dat komt neer op circa €2.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosmansweg 61 zich tot de wijk Westerbouwlanden?

Bosmansweg 61 is een vrijstaande woning van 161 m² in de wijk Westerbouwlanden. De buurt telt 583 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosmansweg 61?

Bosmansweg 61 is een vrijstaande woning in Westerbouwlanden, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bosmansweg 61 vergeleken met de buurt?

Bosmansweg 61 heeft 161 m² woonoppervlakte en 761 m³ inhoud. Het perceel is 499 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Westerbouwlanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosmansweg 61 en wat betekent dat?

Bosmansweg 61 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-05-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosmansweg 61?

Bosmansweg 61 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Westerbouwlanden?

De wijk Westerbouwlanden in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerbouwlanden?

Vanuit Bosmansweg 61 in Westerbouwlanden bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.