Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 594 m²
- Inhoud
- 795 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
De Marke van Leusen 26 is een woonhuis in Nieuwleusen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 594 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Marke van Leusen 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
11.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
14.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
16.1 kmDe prijsindicatie voor De Marke van Leusen 26 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwleusen Noord is €342.000. Dat komt neer op circa €1.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Marke van Leusen 26 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Nieuwleusen Noord. De buurt telt 981 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.507 inwoners per km².
De Marke van Leusen 26 is een woonhuis in Nieuwleusen Noord, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Marke van Leusen 26 heeft 208 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 594 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Nieuwleusen Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Marke van Leusen 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-03-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 8383.52 kg/jaar.
De Marke van Leusen 26 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Nieuwleusen Noord in Nieuwleusen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit De Marke van Leusen 26 in Nieuwleusen Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 11.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.